Yayın ve Gizlilik Politikası

Eski sevgiliyi geri kazanma formülü kitabı başka aracı ticari marka ile bağlantılı olmayıp dijital pdf formatında oluşturulmuştur.

Bunun gerekliliği ise kitabın teslim süreci hızlılığı ve okuyucusunun bilgisayar ortamında okumasının kolaylığı içindir. Eski Sevgiliyi Geri Kazanma formülü kitabı basılı yayın olmayıp elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar ortamında ve pdf raydır destekleyen cihazlar android telefon, tablet masaüstü ve dizüstü cihazlarında okunabilir.

Kitabın yayını ve basımı tamamen dijital ortamda olup site ziyaretçilerin güvenirliği açısından hiçbir şekilde kişi veya kişilerin gizli veya açık bir şekilde kişisel bilgilerini toplamaz ve ziyaretçilerin siteye girişte kullandıkları tablet, pc veya android telefonlarına hiçbir şekilde kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Tanıtım ve online reklamlarda spam yollarla kitap satışı yapılmamakta ve bu tarz satış ve tanıtıma karşıdır ve kesinlikle yapmaz kitabın satışı ve tanıtımında izinli pazarlama yapılmakta olup bu satış tamamıyla yasaldır.

Kitapta verilen eğitimi veya konularla alakalı tüm bilgiler temsili olup kesin bir garantisi yoktur ancak anlatılan bilgilerin kişiden kişiye değişebileceği gibi ve kişinin özveri ile okuması ve anlayarak uygulaması halinde kişinin çalışması ve bu işe vereceği emekle amacına ulaşması hedefler.

Eski sevgiliyi geri kazanma kitabının satışı tamamen yasaldır kitabın satışında aracılar satış ortaklığı yöntemi ile kişi ve kişilerin pazarlanması kullanılabilir. Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü kitabı adına reklam veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz reklam yöntemleri, kişilere yapılan davranışlar, alakası olmayan resimli anlatımlar, tanıtım metinleri veya spam niteliğinde yapılan reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir ayrıca bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini asla kullanmaz ve tavsiye etmez.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü E-Kitabı Medyum Yayın Evi Editörü Kişisel Gelişim ve İletişim Psikoloji Uzmanı Sevilay Kalyoncu tarafından hazırlamıştır.

Kitap  57 TL (Türk Lirası) karşılığında satılmakta olup bu ücretlendirme sabit değildir değişkendir kampanya kapsamında daha aşağı bir fiyat veya daha yüksek bir fiyatlandırma seyredebilir. Tek fiyat politikası gereği asla birden çok ödeme almaz ödeme sistemi olarak  “GelirBank” ödeme altyapısını kullanmaktadır Türkiye Cumhuriyeti Devletine satış başına 18 KDV ödenmektedir devlete verilen vergi sorumluluğu alt yapısını kullandığı gelir bank sitesinin sorumluluğu altındadır.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü Kitabı elektronik bir kitap olduğu için iadesi hiçbir şart ve koşulda mümkün değildir.

Bu siteyi ziyaret eden ve kitabı satın alan her kişi Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü kitabı hakkında varsayılan yayın ve gizlilik politikasını okuduğu varsayılır.