Sevgiliyi Geri Kazanma Adına Atılacak Adımlar

Sevgiliyi geri kazanma bu ifade ayrılık sonrası sevgililerin birbirlerine kavuşturacak hareketlerin yapılmasını en iyi ifade eden kelimedir.

Tutkulu bir aşık ayrılığı kabullenmez ayrılık olduğunda ise tutku ve aşk onu sevgiliyi geri kazanma yoluna yiter. Fakat bu tutku aşkın esiri ise yanlış davranışlar yapmaya zorlayabilir.

İşte eski segiliyi geri kazanma kitabı yanlış yapmamak içindir bu kitapta aşıklar için bir yol haritası çizilmiştir. Bu yol haritası size eski sevgiliyi geri kazanma yolunda atacağınız hamleler için yardımcı olacak.

Bu yol haritası sizin duygularınızı bastırmanız da yardımcı olacağı gibi ayrılan kişiye nasıl davranacağınız hakkında detaylı bilgi verir. Belkide yanlış yaptığınız hatalarınız vardır ve belkide bu kitabı okumadan bilerek veya bilmeyerek yaptığınız bir çok yanlış davranışta olabilir.

Kim hata yapmıyor ki ama asıl yapılması gereken yapılan hatayı telefi etmek. Bu yalvarmak ve yakarmak anlamına gelmiyor. Sevgilinin ayrıldığına özür beyanında bulunması anlamına da gelmiyor. Eskilerde kalan bir çok yöntem artık kişilerin davranışlarını kontrol eden medya ile tamamıyla değişti ve artık yeni nesil bilinçaltı ile hareket ediyor.

Bilinçaltı nedir kişinin bilinç altı nasıl kullanılır nasıl yönlendirme yapılır kişiyi bu yöntemle nasıl harekete geçirirsiniz bu soruların hepsinin cevabını eski sevgiliyi geri kazanma formülü kitabında bulabileceksiniz.

Sevgiliyi geri kazanma

Sevgili ayrıldığı günden itibaren aslında bir psikolojik seçim kurtulma ve belkide tercih değiştirme durumunda olabilir. Aslında kimse geçmişte yaşadığını hafızasından silemez bu durum bilinçaltı merkezinin yıllar sonra halen çalışıyor olması ile ilgilidir. Bilinçaltı etkisi yıllar sonrada devam eder küçük geçici bir hafızanın kalıcı depolama merkezi olan birimdeki hafıza kaydına geçişi ile bu süreç devam eder ayrıca uzun soluklu yıllar sonra hatırlama mekanizmasını çalıştırması ile harekete geçer belki anlam veremeyebilirsiniz fakat bu durum tıpkı bir kazada feci şekilde ölen kardeşinizin yıllar sonra hatırlayarak üzülmeniz gibidir. Ama sevgili ilişkilerinde durum çok farklıdır.

İki sevgili bir birinden ayrıldığında çiftlerden biri harekete geçer bu durum asıl sevgilide olan sevginin daha yüksek boyutlarda olması ve bilinçaltında, anı merkezinde fotoğrafik hafızada an be an canlanması ve hatıra dolu vakitlerin olmasından kaynaklıdır. Sevgiliyi geri kazanma yolunda size yol gösterecek bu kitap hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Comments are closed.