Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları  arıyorsanız sizden ayrılan eski sevgilinizin size tekrar dönmesini istiyorsunuz demektir. Peki eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolu var mıdır?
Sevgilinizden ayrıldığınız zaman zarfında bu kadar düşünmüş bir o kadar detaylı araştırma içine girmişsinizdir. Ben şöyle bir konuyla giriş yaparsam daha iyi olacak eski sevgiliyi geri kazanmak için hangi yol garantilidir?. Bu konuda garanti yoktur ama kesinlik vardır ya döner tekrar ayrılır veya döner ömür boyu bağlanır yada dönmez.

İlişkilerde kişiler her zaman ruh halleri değişir ve asla bir günü diğer günü gibi olmaz elbette bu demek değildir ki sizden ayrılan eski sevgili size bir dönsün bir ayrılsın. Bu durumda yapmanız gerekenler elbette çok kapsamlı kişinin ruh anatomisini öğrenmeli ve davranış kapsamında onun suyuna gitmelisiniz fakat bu ona köle gibi bağlanmak manasına gelmiyor üç beş söz ve bilinç altı telkin formülü ile bu olayı kendi aleyhinize çevirebilirsiniz. Etkisi uzun sürelidir hemen sonuç vermez etkisini anında görmeniz mümkün değildir. Biraz zaman vermelisiniz yöntem şu köpek balığını onun zihnine attınız ve çekildiniz onun zihni allak bullak ve onu bu şekilde tekrar düşünmeye sevk ettiniz. Bu durumda ısrar etmeniz onu uzaklaştırır ve sizden soğutur vur kaç taktiği şeklinde biraz daha açmak gerekirse siz ona bilinçaltı telkin sözleri ile telkin ettiniz ve artık bıraktınız bir müddet sonra o size değinecek ve ne olduğunu anlamaya çalışacak bu durumda işte asıl bu noktada yapacaklarınız onu size tekrar dönemesini sağlayacak. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları bununla sınırlı değil..

Şimdi eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yollarını öğrenmek sadece bununla sınırlı değil bu sadece bir taktik.
Bir zamanlar sizin onu elde etmeniz için bir çok deneme yaptığınız aracılar koyduğunuz ve belkide mesafeleri uzattığını  var sayarsak bunların hepsi kısa bir zamanda mı gerçekleşti? bu soruyu ben sizin adınıza cevaplayayım hayır belki bir süreç oluştu. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kapsamında öğreneceğiniz bu metodlar da kısa zaman diliminde dğil bir süreç içinde gerçekleşecektir. Bu hayatta hiçbir şey anında olmuyor elektrik dahi düğmeye bastığınızda itibaren en az 1 saniye sizi bekletiyor ki insanoğlu ilişkilerinde hiçbir zaman acele davranmamıştır.

Sevgili okurlar eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları nı en iyi öğrenmek size yarar sağlayacaktır elbette siz bunu hayatınıza aksettirdiğinizde geçerlidir. Şöyle bir düşünün eski sevgiliniz sizi terk ettiğinde onun nasıl düşüncelerini okuyamadınız aklında olanları bilmiyorsunuz ve belkide içinden geçenleri öğrenme isteği var ama ne var ki içindekilerini okusaydınız belki her şey farklı olurdu. Hayatınızda ona karşı olan bazı değişiklikleri onun istediği bir yaşam tarzına döndürerek onu daha fazla sizinle vakit geçirmesini  ve ciddi ilişkilerde onu ömür boyu birlikte yaşama zorlayacaktınız.

Aslında görününen böyle değil siz siz olun onun istediği gibi olmayın sizi siz olduğunuz gibi olun ama ona karşı olan davranışlarınızı kendiniz için değiştirin hayatınıza olan bu değişiklik onuda yakından ilgilendirecektir “keşke” kelimesini siz değil o kullanacak.Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları anlatan kitabımız size uzun vadeli değişim ve uzun vadeli birlikteliği garanti eder ama sevdiğiniz kişi bunu hak ediyorsa bu yöntemleri uygulayın uygulamanız süreç alacaktır biraz çaba sarf edeceksiniz ama boşa kürek çekmeyeceksiniz bu durumda bundan emin olabilirsiniz.

Comments are closed.