Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Eski sevgiliyi geri kazanmak ters bir ifade olmasa gerek bu ancak iki sevgilin ayrılık sonrası geri kazanma çalışmalarına verilen bir ifade. İlişkiler ilk olarak arkadaş, sonra sevgili , ilişki bittiyse eski sevgili, geri döndürme çalışmalarına başlanır bu durum eski sevgiliyi geri kazanmak ifadesi ile dillendirilir.

Sıradan başlayan bir arkadaşlık bağları ilerleyen dönemlerde sevgili olmak olarak yorumlanır böyle devam eden bir ilişki ayrılık durumunda kişi ayrıldığı sevgilisi için eski sevgili olarak adlandırır. Kişinin tüm enerjisi onu sevmektir ve onu geri döndürmek için her yolu dener sevgili eski sevgili olmuştur artık aşkın tutkusu onu eski sevgiliyi geri kazanmak için ateşler.

Asıl nokta burda sayıp saymak, döktürmek değil nasıl davranması gerektiğini bilmek. Bu klasik yöntemler artık işe yaramıyor aksine eski sevgiliyi geri kazanmak bir kenara dursun onu dahada uzaklaştırıyor. Bu durumda yaralı kalbinizin acısını dahada arttırıyor eski sevgili sizden soğudukça soğuyor.

Eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalı

Aslında bu soruyu cevaplandırmak sadece bu makaleye sığmaz çok kapsamlı bir soru olan eski sevgiliyi geri kazanmak için aslında çok bilinmeyen davranışlarla mümkündür. Şimdi size bir kaç özel yöntemden bir tanesini kısaca aktarayım. Öncelikle düşünce tarzınızı değiştirmelisiniz ayrılık sonrası sizi fazlasıyla meşgul eden “neden benden ayrıldı” bu düşünce sizi iyice çıkmaza sokar. Bu düşünceyi silmek ve düşünmemek elde değil ama siz bir dakikalığına olsa da silin.

Devam edelim eski sevgili sizi terk etme durumunda, sizden fiziksel olarak herhangi bir şey eksildi mi? bu mümkün değil evet insan kendisinden bir parça eksildiğinde bu daha çok kazan, kötü ameliyatlar veya benzeri olumsuz hastalık vakalarında görülür.

Bu yüzden eski sevgiliyi geri kazanmak için yapılan çabaların tamamında sanki fiziksel olarak bir şeyler eksilmiş olarak hareket ediliyor ve bu şekilde asla bir sonuca ulaşılamıyor.

Bu bir aciliyet duygusu ve kıvranma sendromudur sevgilinizi size ayrılık mesajını verdiğinde başlayan bu şoku dahada büyütmeden sakince düşünmelisiniz hatta mesajı verdiği andan itibaren soğukkanlılığınızı yitirmemelisiniz. Aslında daha fazla bilgi ile bu yazıyı uzatmak isterdim ama kısa ve öz bir şekilde ayrıldıysanız üzüntü size eski sevgiliyi geri kazanmak adına size bir fayda sağlamaz soğukkanlı olun acele etmeyin zamana bırakın ama kendinizi bırakmayın.

Comments are closed.