Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Sizce Zor Mu?

Eski sevgiliyi geri kazanmak sizce zor mu bu sayfaya yorumlayın ayrılığı yaşayan bir erkek veya bir bayan eski sevgiliyi geri kazanmak için neyi bilmeli.Sizden ayrılan sevgili zor bir tip ise bu oldukça yorucu ve bir o kadar zor özellikle iletişimde size gereken ilgi ve önemi vermiyorsa bu daha da zor.

Elbette tipi zor olan bir sevgiliniz varsa bu gerçekten enerji harcatacak ve olumsuz bir durumla karşılaşmanıza neden olacaktır. Zaten siz zor bir tipleme ile sevgili olduysanız baştan bu hatayı yapmış bulunmaktasınız.

Asıl anlatmak istediğim eski sevgiliyi geri kazanmak kişinin duygu kontrolünü en etkili bir şekilde yönetmesi ile kolay olur bu kişinin kendisi ile alakalı bir durum.

Biraz daha açmak gerekirse

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Ne Yapılmalı?

Yapılan hareketlerinizin bütününde mantığınızımı kullanıyorsunuz yoksa sizi mantığınız mı yönetiyor yoksa duygularınız mı yönetiyor? bu soruyu sorarak yapacağınız ilk analiz sizi doğruya götürecektir. Eğer siz eski sevgilinizi geri kazanmak için daha çok duygularınızı kullanıyorsanız bu sizin için gerçekten zor ve vahim bir durum.

Bir insan elbette duygusuz olmaz nitekim duygu olmazsa insanın robottan farkı kalmaz kişinin kendi duygularını mantığı ile özdeşleştirir ise işte o zaman duygular nötr hale gelir ve artık mantıkla duygularınız birlikte hareket eder. Mantıkla duygular kişinin vazgeçilmez bir düşünce türüdür kimilerinde mantık ağır basarken kimlerinde duygular ağır basar işte önemli olan ağır olan düşünce biçminin azaltarak sakin tavırlar ile tümleştirmelisiniz. Bayanlarda duygular daha ağır iken erkeklerde düz mantık daha baskındır.

Erkeklerde şu düşünce hakimdir “tüm kızlar aynı özelliklere sahiptir” hepsinde fiziksel özellikler aynı bu olmazsa o olur gibi.. Kızlarda ise duygusallık hakimdir “o olmazsa yaşayamam” gibi bayanlarda duygusallık her zaman mantığın önüne geçer ve daha çok yalnızlık acizlik daha çok ilgi odağı olduklarından sahiplenme duyguları ağır basar.

Erkeklerde sahiplenme oranı kızlardan neden daha azdır çünkü erkekte ego tatmin etme daha çoklu bir ilişki yürütebilme ve ilgi duyduğu kişilerden daha fazla yararlanma söz konusudur.

Ayrılığı erkek yaşasaydı ne yapardı ağlar mıydı? Hayır erkeklerin yapısı buna izin vermez çünkü bir kişiye ömür boyu bağlanacakları için daha seçkin davranırlar ve daha çok seveceği kişiyi önceden seçer bu seçiciliğinde mantığını kullanır. İşte erkeklerin en önemli özelliği budur.

Ayrılığı bayan yaşasaydı ne yapardı ağlar mıydı? Evet bayanların duygusal yönleri her zaman ağır basar ve o aslında beklediği erkeğin kendisi ile arkadaşlık yapan kişinin olduğunu bilir her zaman. Bir kaç güzel söz bir kaç iltifat ve bir kaç küçük jest onu mutlu eder ve sanar ki evet bu hayatımın sonuna kadar yaşayacağım biri. Bayan ayrılık durumunda ne yapar eski sevgiliyi geri geri kazanmak için elinden geleni yapar öyle kolay değildir bir bayan için ayrılık ve terk etmek. İşte bu durumda duyguları ağır basan bayanlar elinden geleni ardına koymaz işte bu yanlış bir durum

Bu yazının son cümlecikleri eski sevgiliyi geri kazanmak için burada asıl delikanlı kimdir bayan peki neden bu durumda her zaman yanlış yapma eğilimde bayanlar oluyor çünkü mantığın yerini duygular almıştır ve duygular kişiyi hep yanıltır.

Comments are closed.