Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları – Detayları

Eski sevgiliyi geri kazanma yolları arıyor ve bir çıkış arıyorsunuz sizinle yollarını ayıran eski sevgiliyi geri kazanmak istiyorsunuz.

Araştırdınız ve belki bir çok şey denediniz ama bir türlü başarılı olamadınız şöyle bir soru sorun kendinize, acaba eski sevgiliyi geri kazanma yolları içerisinde davranışında bulunduğum yollardan hangisi doğru?

Öncelikle bu soruyu tam net bir şekilde cevaplandıralım. Ben hangi yolu izledim ilişkiler bu aşamaya geldi ayrılık gerektiren bir sebep var olsa bile bunu daha fazla berbat olmasına sebep olan neydi. Bu sorunun cevabını net bir şekilde bulun ve bir boş kağıda yazın şimdi ikinci soruyu soralım. İkili sevgili ilişkilerinde yer alan bir çok neden var bu bir sevgi ihtiyacı olabildiği gibi aynı zamanda merak konusu olan iki cinsin bir birlerini cinsel olarak daha yakından tanımak ve bununla birlikte bir çok neden var bu hayat tek çekilmez bir eş bir arkadaş veya gündelik yaşamda farkındalık oluşturmak için farklı mekan ve zamanlarda vakit geçirilebilecek bir parnerde olabilir. Her ne olursa olsun sevgili iki ayrı cinsin birlikteliğinden meydana gelen bir durumdur. Neden sevgili diyoruz biri erkek biri bayan ne kadar farklı bir dünya işte bu iki farklı dünya bir birlerini sevmesi ile sevgili olayı meydana geliyor.

Peki neden sevgili eşleri farklı oluyor bu tamamen kişisel haz istek ve arzuların meydana getirdiği bir ihtiyaçtır. Devam etmek gerekirse ikinci soruyla devam edelim sevgilinizin karakter analizini yaptınız mı?

Karekter analizini en iyi yapan ona göre davranır ve bir adım önde olur şimdi örnek olarak ben bir kadınım kadınları en iyi anlarım ancak bazen kendimi anlamakta güçlük çekiyorum çünkü beni benden daha iyi bilen kimse yok anlatsın önce kendimi tanımalı analiz etmeli ve ben nasıl bir kişiliğim ve bu kişilik ile nasıl bir yol izlemeliyim demelisiniz.

Erkek olarak hem cinslerin farklı bir yapı huy ve karakterdeler ancak erkek olmanın getirdiği bazı avantajlar olduğu gibi dezavantajları da vardır erkekler bir bayandan daha yalnız ve çekingendirler ve açılması zor olan insanlardır. Ancak her erkek karakteri tek düze değildi sert mizaçlı insanlar olarak erkekler kadınları anlamakta yumuşak başlı merhameti had safhada olan bayanlar ise erkekleri anlamakta zorluk çekmeleri karakter analizini en iyi yapamadıklarından kaynaklanmaktadır. Erkek bayan fark etmez eğer iyi bir karakter analizi yaparsanız mutlaka kişiye göre hareket eder ve ona olan davranışlarınızı şekillendirebilisiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları Nelerdir?

Geçelim meşhur konu eski sevgiliyi geri kazanma yolları konusuna klasik olarak bilinen 120 çeşit yol var bu kadar var mı evet araştırmalarım sonucu bu kadar yol çıktı. Yılları öncesinde imkanlar bu zaman kadar değildi ve insanoğlu var olan mizaçlarını hiç değiştirmedi. Kıskançlık, aşk, nefret, kin halen devam etmekte ve halen günümüzde var olarak hayattalar ancak günümüz şartları teknolojili hayat ile devam ediyor ve bu şekilli olarak çıkıyor karşımızda eskiden haberleşme kişi veya var olan malzemelere yazılarak bir takım güç gösterileri yapılarak yapılıyordu şimdi ise çok farklı olarak anlık olarak sözler ve ifadelerle yapılıyor ve bu çok hızlı hepside parmaklarımızın ucunda.

Gelelim üçüncü soruya sizin eski sevgili sizinle emel tercihli mi sevgili oldu? yoksa kullan at tarzı bir tercih mi yaptı veya kimi sevgililer sevgili olduğu kişiden başka amaçlar taşır ve bu fikrini gerçekleştirdikten sonra bir başkası ile sevgili olur ve bu bir ondan bir bundan olmaya devam eder durur.

İşte bu sorunun cevabını da bir kağıda yazın toplam üç soru ve cevapları konuyu toparlamak gerekirse karakter analizini en iyi yaparsanız eski sevgiliyi geri kazanma yolları kapsamında başka yol aramanıza gerek kalmaz ve bu yolda ilk adımınızı atmış olursunuz.

Kişiyi en iyi tanıdığınızdan emin değilseniz bazı şeyleri eksik biliyorsunuz demektir ve bu yüzden eksik davranışlarla eski sevgili sizden uzaklaşıyor.

Bu durumda duyguları geri plana atıp mantıkla yürümelisiniz duygu sömürüsü yapmak artık bu işin cilvesi ve itici gücü ancak mantık böyle değil mantıkla hareket ettiğinizde ve bunu zihin ile birleştirdiğinizde size eski sevgiliyi geri kazanma yolları arasında en doğru ve uygun yolu gösterir.

Comments are closed.